Hakkımızda

İstanbul gibi bir metropolde kalabalık ve stresten uzak durmak neredeyse imkansızdır. Zaman zaman şehirden uzaklaşmak, doğanın içinde bir nefes almak hem iş hem de özel yaşamda rahatlık ve mutluluk getirir. İncekum Macerapark İstanbul’a yakın olmasına rağmen, havasıyla sizi uzaklara götürebilen bir tatil beldesi olan Şile’de yer alıyor!

 

İstanbul’un en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı olma özelliğini taşıyan İncekum Macerapark 220 dönümlük bir arazide doğaya ve eko sisteme saygılı ağaçlara zarar vermeden inşa edilmiştir. ‘İstanbul’da eşinizle, çocuklarınızla, ailenizle ve evcil hayvanınızla birlikte keyifli zaman geçirebileceğiniz temiz, rahat ve huzurlu bir yeriniz var artık!

 

İncekum Macerapark içerisinde adrenalini hissederek heyecan dolu anlar yaşayacağınız 4 adet parkur, ATV ile Motor safari, Paintball, At Binme gibi etkinliklerin yanı sıra, kurumsal organizasyonlar için toplantı salonunu, restaurant ve piknik alanı barındırmaktadır. Her yaştan ziyaretçiye uygun alternatifler sunan İncekum Macerapark, özellikle aile piknik alanı ile ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz bir tesis olma özelliğini taşımaktadır.

 

Eğitimciler Tavsiye Ediyor! En İyi Öğrenme, Yaparak ve Yaşayarak Öğrenmedir. İncekum Macerapark kurucularımız 23 yıllık bir eğitim alt yapısına sahiptir. Tesisimize gelen öğrencilerle hem sportif faaliyetler hem de mental olarak ilgilenilmekte, İncekum Macerapark’ta yapılacak olan tüm faaliyetlerde öğrenci ve çocuk gelişimi için hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Doğa ile iç içe, deniz, orman, aktivite parkurları, kamp alanı ve diğer tüm aktivite ve hizmetlerini kapsayan bütünleşik konseptiyle Türkiye’de bir ilk olan ve uzun arge çalışmalarının sonunda meydana gelen İncekum Macerapark, İstanbulluların en yeni ve en gözde aile eğlence ve dinlenme merkezi olarak 4 mevsim siz değerli misafirlerini ağırlamak için bekliyor


Whatsapp Destek

Birkan TAŞKIRAN

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?